Інвестуємо у ремонт водопровідної мережі - Домком Житомир
18655
post-template-default,single,single-post,postid-18655,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Інвестуємо у ремонт водопровідної мережі

Інвестуємо у ремонт водопровідної мережі

Фахівці керуючої компанії виконали капітальний ремонт мережі холодного водопостачання у будинку за адресою Вільський шлях, 27а.  Роботи тривали впродовж декількох днів.

Масштабний обсяг робіт вдалося виконати завдяки інвестиціям компанії “ДомКом Житомир” у безпеку та комфорт будинку в рамках “Інвестиційного проєкту”. Так провівши експертизу мережі холодного водопостачання будинку та затвердивши із співвласниками вартість послуг, компанія підписала договір. Опісля майстри самостійно закупили всі необхідні матеріали та приступили до виконання робіт. 

Фахівці компанії швидко виконали роботи, дотримуючись техніку норм під час робіт,  натомість мешканці повертатимуть кошти за виконані роботи впродовж терміну зазначеного в договорі. Розрахунок за конкретно цей “Інвестиційний проєкт” здійснюватиметься впродовж дев’яти місяців, а оплата розбиватиметься на щомісячний платіж рівними частинами.

Важливо, що мешканці починають компенсувати залучені кошти за інвестиційним проектом лише після того, як роботи прийняті співвласниками та підписаний з їхнього боку акт виконаних робіт.

«Компанія “ДомКом Житомир” готова інвестувати у будинки житомирян, які знаходяться в обслуговуванні компанії. Компанія бере на себе всі організаційні, закупівельні моменти, а також гарантує якість виконаних робіт. У свою чергу мешканці повертають компанії суму, яка зазначається в укладеному договорі, а головне – без відсотків. Окрім того, наша компанія дає гарантійний термін на роботи – 12 місяців”, –  зазначає головний інженер керуючої компанії “ДомКом Житомир” Ласло Папп.

Скористатися послугами компанії та отримати ремонт одразу, а рахунок сплачувати з часом можуть і ОСББ.

Більш детальну консультацію можна отримати у офісі, або за телефоном цілодобової гарячої лінії 068 826 00 27, також за цим номером можна залишати заявки на роботи, або викликати аварійну службу.