Інвестиційний проєкт із заміни мережі холодного водопостачання від КК “ДомКом Житомир” - Домком Житомир
18634
post-template-default,single,single-post,postid-18634,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Інвестиційний проєкт із заміни мережі холодного водопостачання від КК “ДомКом Житомир”

Інвестиційний проєкт із заміни мережі холодного водопостачання від КК “ДомКом Житомир”

Заміна мережі холодного водопостачання – це повна або часткова заміна старих труб на нові. Вона необхідно, коли труби втратили свою ефективність і почали протікати, або коли з’являються інші проблеми з водопостачанням, такі як недостатня кількість води, низький тиск, забруднення води тощо.

Замінити труби холодного водопостачання – це непросте завдання, окрім того, воно затратне. Керуюча компанія “ДомКом” виконує поточні ремонти за умови позитивного балансу на житловому фонді, який дозволяє покрити всі поточні витрати будинку, а решту коштів витратити на ремонт. А заміна труб но нові – це вже капітальний ремонт. Тому компанія не має повноважень виконувати роботи, які не входять до тарифу.

Однак, якщо роботи потрібно виконати –  компанія пропонує мешканцям інвестиційний проєкт. “ДомКом Житомир” готовий інвестувати власні кошти у безпеку та комфорт мешканців будинків в рамках “Інвестиційного проєкту”.  Компанія закуповує матеріали та виконує роботи, які попередньо погоджені з мешканцями. У свою чергу мешканці повертають суму рівними платежами впродовж терміну, який зазначається в укладеному договорі, а головне – без відсотків. Так компанія може надати будь-яку послугу за короткий термін: відремонтувати дах, каналізаційні труби, внутрішньобудинковий трубопровід, ліфт, під’їзд, цоколь чи фасад будинку.

Так минулого місяця інвестиційним проєктом скористались мешканці будинку за адресою Індустріальна,10. У будинку терміново потрібно було провести капітальний ремонт мережі холодного водопостачання.  Фахівці компанії швидко виконали роботи, дотримуючись техніку норм під час робіт із заміни труб,  натомість мешканці повертатимуть кошти за виконані роботи впродовж терміну прописаного в договорі. Зазначимо, що мешканці  починають виплачувати кошти за інвестиційний проєкт лише після підписання акту виконаних робіт.

Скористатися послугами компанії та отримати ремонт одразу, а рахунок сплачувати з часом можуть і ОСББ.

Більш детальну консультацію можна отримати у офісі, або за телефоном цілодобової гарячої лінії 068 826 00 27, також за цим номером можна залишати заявки на роботи, або викликати аварійну службу.