Заміна мережі холодного водопостачання: інвестиційний проєкт від КК «ДомКом Житомир» - Домком Житомир
18601
post-template-default,single,single-post,postid-18601,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Заміна мережі холодного водопостачання: інвестиційний проєкт від КК «ДомКом Житомир»

Заміна мережі холодного водопостачання: інвестиційний проєкт від КК «ДомКом Житомир»

Керуюча компанія «ДомКом Житомир» надає послуги з управління багатоквартирним будинкам.  

Всі обов’язки та права компанії «ДомКом Житомир» прописані в договорі, укладеному між компанією і співвласниками будинку. Мінімальний перелік послуг з утримання будинків регламентується наказом № 190 Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. 

На поточні ремонтні роботи значно впливає наявність коштів на рахунку будинку, ці кошти накопичуються від загального відсотку оплати мешканцями. Накопичення витрачаються на закупку необхідних матеріалів. Так мешканці, які вчасно та у повному об’ємі сплачують послуги, отримують швидше послугу “планові ремонтні послуги” та “поточні ремонтні роботи”. До таких робіт входить: ремонт покрівлі, конструктивних елементів будівлі, системи водогону, електропостачання, каналізації, ремонт у під’їздах тощо…

Однак, якщо на будинку недостатньо коштів, а роботи потрібно провести –  компанія пропонує мешканцям інвестиційний проєкт. Компанія закуповує матеріали та виконує роботи, які попередньо погоджені з мешканцями. У свою чергу мешканці повертають суму рівними платежами впродовж терміну, який зазначається в укладеному договорі, а головне – без відсотків. Так компанія може надати будь-яку послугу за короткий термін: відремонтувати дах, каналізаційні труби, внутрішньобудинковий трубопровід, ліфт, під’їзд, цоколь чи фасад будинку.

Всі роботи виконують кваліфіковані спеціалісти, які працюють з дотриманням технічних норм під час ремонтних робіт. Окрім того, наша компанія дає гарантійний термін на роботи – 12 місяців.

Приклад успішного кейса

Індивідуальним проєктом вже скористався будинок за адресою Індустріальна,8. У будинку терміново потрібно було провести капітальний ремонт мережі холодного водопостачання. Фахівці компанії швидко виконали роботи, дотримуючись техніку норм під час будівництва,  натомість мешканці повертатимуть кошти за виконані роботи впродовж терміну зазначеного в договорі. Зазначимо, що мешканці  починають виплачувати кошти за інвестиційний проект лише після підписання акту виконаних робіт.

«Проводити ремонт холодного водопостачання розпочали одразу після підписання договору. Компанія за власні кошти закупила необхідні матеріали для заміни мережі та взялася до робіт. Розрахунок за конкретно цей “Інвестиційний проєкт” здійснюватиметься впродовж чотирьох місяців, а оплата розбиватиметься на щомісячний платіж рівними частинами», –  зазначає директор керуючої компанії “ДомКом Житомир” Єгор Іванов.

Отримавши якісний та швидкий ремонт мережі, мешканці одного з під’їздів цього ж будинку, вирішили встановити нові вхідні двері, скориставшись також інвестиційним договором. Роботи з встановлення нових вхідних дверей на стадії завершення. 

Скористатися послугами компанії та отримати ремонт одразу, а рахунок сплачувати з часом можуть і ОСББ.

Більш детальну консультацію можна отримати у офісі, або за телефоном цілодобової гарячої лінії 068 826 00 27, також за цим номером можна залишати заявки на роботи, або викликати аварійну службу.