Готовність до зими: коли розпочнеться опалювальний сезон, тариф та готовність будинків, які обслуговує «ДомКом Житомир» - Домком Житомир
18578
post-template-default,single,single-post,postid-18578,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Готовність до зими: коли розпочнеться опалювальний сезон, тариф та готовність будинків, які обслуговує «ДомКом Житомир»

Готовність до зими: коли розпочнеться опалювальний сезон, тариф та готовність будинків, які обслуговує «ДомКом Житомир»

Через війну з росією опалювальний сезон 2022-2023, буде найскладнішим за часи Незалежності. У регіонах, у яких йдуть бойові дії, опалення може й не бути, тай будь-яке місто через ракетні удари окупантів по критичній інфраструктурі може залишитися без тепла. 

З метою економії енергоресурсів, Кабінет міністрів ще в липні анонсував зміну температурного режиму у квартирах, тепер замість звичних 18-20 градусів у житлових приміщеннях українців обіцяють 16 градусів.

Є й хороша новина для українців, тарифи протягом опалювального сезону не підвищуватимуться. Мораторій, який запровадила Верховна рада, діятиме під час воєнного стану в Україні та 6 місяців після його завершення. Забороняється підвищувати тарифи на: 

  • послуги з розподілу газу; 
  • теплову енергію (її виробництво, транспортування та постачання); 
  • послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води. 

Опалювальний сезон в Україні має початися 15 жовтня з урахуванням погодних умов. І як запевнив 21 вересня на виконкомі директор «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин Житомир вчасно увійде в опалювальний сезон. А за словами начальника управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександра Марцуна, на зараз технічна готовність міста до зими на рівні 95%.

Готовність КК «ДомКом Житомир» до опалювального сезону

КК «ДомКом Житомир» продовжує готувати внутрішньобудинкові мережі та конструктивні елементи будинків до зими.

З червня фахівці керуючої компанії «ДомКом Житомир» проводять систематичний плановий огляд електромереж. Ми очікуємо, що після зниження температурного режиму, люди будуть використовувати електроприбори, які можуть перевантажувати проводку і у результаті виникнуть займання та аварії. Тому, оглядаємо і при необхідності відразу ремонтуємо мережі, щоб попередити подібні ситуації. Паралельно з цим,  продовжуємо готувати системи до опалення. Виконуємо заміну аварійних ділянок системи центрального опалення, проводимо ревізію вентилів, засувок. Зараз готовність будинкових мереж станом на 1 жовтня становить 95 % у Житомирі.

Дуже важливий етап підготовки житла до холодів – ремонт дахів. Так, за останні чотири місяці, фахівцями було відремонтовано понад 600 м2 покрівлі.

Нагадаємо, у нас цілодобово працює гаряча лінія, куди ви можете звернутися і залишити аварійну заявку, залишити зауваження чи пропозицію: + 068 826 00 27.