Створено цілодобову аварійно-диспетчерську службу - Домком Житомир
18341
post-template-default,single,single-post,postid-18341,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Створено цілодобову аварійно-диспетчерську службу

Створено цілодобову аварійно-диспетчерську службу

ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМ Житомир» проводить всі види аварійних робіт та сервісних послуг на внутрішньобудинкових мережах холодного, гарячого водопостачання, водовідведення, електропостачання, постачання теплової енергії в житлових будинках та об’єктах нежитлової забудови.

Чому варто обирати нашу компанію?

  • Цілодобова диспетчерська служба;
  • Аварійна служба;
  • Власний аварійний автомобільний парк, оснащений всім необхідним, для якісного виконання робіт;
  • Професійні ремонтні групи (електрослюсарі, слюсарі-сантехніки);
  • Помірні ціни в місті.

ТОВ «КК «Домком Житомир» є професійним управителем з власною розвинутою структурою, який на постійній основі та договірних засадах обслуговує понад 100 житлових та нежитлових будівель. За час роботи було надано близько 3000 послуг по зверненням приватного характеру, отримавши при цьому позитивні відгуки наших споживачів.

Цим оголошенням, запрошуємо до співпраці власників, співвласників багатоквартирних будинків, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, управителів міста, а також власників нежитлових приміщень та будівель не залежно від форми власності.

З питань укладення договорів про надання послуг аварійною службою, а також інших послуг пов’язаних з експлуатацією об’єктів обслуговування пропонуємо звертатися за адресою: м. Житомир, пр. Миру, 2

Цілодобова диспетчерська служба :  тел. (068) 826-00-27,  (0412) 43-30-07

Сподіваємося на плідну співпрацю на взаємовигідних умовах.

З повагою,

адміністрація ТОВ «КК «ДОМКОМ Житомир»