Оголошення до співвласників - Домком Житомир
16945
post-template-default,single,single-post,postid-16945,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Оголошення до співвласників

Оголошення до співвласників

Шановні співвласники !

 Відповідно до ст. 8 Закону Україну «Про житлово – комунальні послуги», п. 39 Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком, затверджених Постановою КМУ №712 від 05.09.2018 р., а також Договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком від «11» червня 2018 року (надалі – Договір) ТОВ «Керуюча Компанія «ДОМКОМ Житомир» як управитель багатоквартирного будинку, звітує перед співвласниками про виконання ціни та кошторису витрат за червень 2018 – березень 2019 року, а також надає на погодження новий кошторис витрат з ціною на послугу управління на поточний рік.           

              Погодження нової ціни та кошторису має оформлюватись згідно законодавства протоколом зборів співвласників багатоквартирного будинку, для чого запрошуємо Вас (або ініціативну групу від будинку) до нашого підприємства, де Вам дадуть усі роз’яснення та допоможуть оформити документи.

Звертаємо Вашу увагу, що погодження нового кошторису є необхідною умовою для подальшого обслуговування Вашого будинку та запорукою надання Вам якісних послуг.

 

У випадку непогодження нової ціни на послугу з управління з кошторисом витрат на утримання будинку, буде діяти раніше встановлена договором ціна, але періодичність послуг по Вашому будинку буде зменшено!

 

Ознайомитись зі звітом щодо виконання ціни та кошторису витрат послуги з управління багатоквартирним будинком за період 06.2018 – 03.2019р.р. та плановою ціною з кошторисом витрат на послугу з управління багатоквартирним будинком на 2019 – 2020 р.р. Ви можете за посиланням, натиснувши на адресу Вашого будинку

або на дошках оголошень біля Ваших під’їздів:

Також додатково вся інформація щодо виконання ціни та кошторису витрат за червень 2018 – березень 2019 року, а також нового кошторису витрат з ціною на послугу управління на поточний рік буде опублікована на платіжних документах (квитанціях) за квітень 2019 року.