Важлива інформація - Домком Житомир
16244
post-template-default,single,single-post,postid-16244,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Важлива інформація

Важлива інформація

Шановні мешканці!

 

У травні місяці 2018 року міською владою проведено конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Житомирі, у відповідності до Законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», за результатами якого Товариство з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «ДОМКОМ Житомир» визначено управителем багатоквартирних будинків (за дислокацією КП «ВЖПЕР №6» КП «ВЖПЕР №14», рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради «25» травня 2018 р. № 549).

Згідно з законодавством, виконавчим комітетом Житомирської міської ради від імені співвласників багатоквартирних будинків укладено договори з ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМ Житомир» про надання послуги з управління багатоквартирними будинками. Ціни (тарифи) на послугу з управління будинком визначені по кожному будинку окремо, та є незмінними протягом року. Детально ознайомитись з цінами по будинкам Ви можете на сайті компанії  ztm.domkom.ua

 

На підставі вищевикладеного, з 11 червня 2018 року ТОВ «КК «ДОМКОМ ЖИТОМИР» почало обслуговувати понад 114 багатоквартирних  будинків у місті Житомирі.

Щодо нашого підприємства – «ДОМКОМ» – це зареєстрована торгова марка в сфері управління та обслуговування житлового фонду. Наші підприємства більше 5 років працюють в різних містах України: Київ, Суми, Нікополь, Кривий Ріг. Працюємо як по обслуговуванню комунального житлового фонду, так і по наданню послуг будинкам ОСББ, у тому числі ОСББ міста Житомир.

Інформація про ТОВ «Керуюча компанія «ДОМКОМ Житомир»:

Телефони диспетчера цілодобово: (0412) 25 89 15;  (068) 826 00 27

Сайт: ztm.domkom.ua

Електронна пошта: info_ztm@domkom.ua

Адреса розташування Компанії:

м. Житомир, вул. Перемоги, 75

Прийом громадян проводиться за адресою: м. Житомир, пр.Миру,2

За графіком:      Вт.: 16:00 – 18:00

                                  Ср.: 8:00 – 10:00

                                  Пт.: 16:00 – 18:00

                                  Сб.: 8:00 – 12:00

 

Директор  – Шамал Олена Володимирівна

Заступник директора – Бойко Валентина Михайлівна

Компанії «ДОМКОМ» ведуть постійний діалог з населенням. Ми усіляко підтримуємо плідний конструктивний діалог з нашими споживачами та представниками міської влади та  постійно висвітлюємо інформацію про нашу роботу через інтернет-ресурси: на сайтах компаній та сторінках у Facebook.

Наразі організовується проведення зборів та зустрічей з мешканцями будинків з метою знайомства та обговорення проблемних питань по будинкам та налагодження співпраці. Про збори у Вашому будинку буде повідомлено додатковим оголошенням на під’їздах.

Сподіваємось на порозуміння та співпрацю!